Hizmetlerimiz
14495
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14495,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

Acta Verba İletişim ve PR Ajansı, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına medya iletişimi, marka itibar yönetimi, strateji danışmanlığı, basın odası ve raporlama hizmetlerinin yanı sıra dijital ve kreatif hizmetler veriyoruz.

İletişim Yönetimi

Kurumsal imaj bir kuruluşun çalışanları ve hedef grupları arasında (müşteriler, ortaklar vs.) kurum kimliğinin etkisi sonucunda ortaya çıkar. Kurum içi iletişim programları etkili iletişim, şirket içi eğitim ve motivasyon programları, halkla ilişkiler danışmanının diğer birimlerle işbirliği içinde yürütmesi gereken faaliyetlerdir. Gazetecilik, iletişim ve pazarlama alanındaki bilgi ve deneyimlerimizle; yaratıcı ve etkin içerikler, gündem ve ilişki yönetimi, etkin risk ve kriz yönetimini kapsayan bütünleşik iletişim stratejisi sunuyoruz.

Medya İletişim ve Kriz Yönetimi

Güçlü ve sürdürülebilir medya ilişkileri için önemli olan haber olmak değil, doğru zamanda ve doğru mecrada, etkili mesajlarla yer almak! Etkili, gündemi yakalayan ve iş hedeflerinize uygun içerikler üretiyoruz. Sizinle; köşe yazarları, ekonomi basını arasında güçlü ilişkiler kuruyoruz.

Medyada olası krizler için senaryoları düşünerek iletişim kriz yönetiminizi sizinle birlikte planlıyoruz. Kriz sürecinde medya ile aranızda iletişim köprüsü oluyoruz. Kurum ve sektöre yönelik olası krizler için kurumunuza özel kitapçık yazıyoruz. Kitapçıkta yer alan senaryolardan birini ele alarak kurum yetkililerine kriz yönetimi için eğitim veriyoruz.

Medıa Audıtıng

  • Medya sizi nasıl tanıyor?
  • Medya temsilcilerine soruyor,
  • Aldığımız yanıtları size raporluyor
  • Ne yapılması gerektiği ne yapılmaması gerektiği konusunda yol haritası belirliyoruz.

HEDEF KİTLE VE İÇERİK TASARIMI

Günümüzde sektörel gelişmeler ve artan rekabet ile birlikte sattığınız ürün veya hizmeti doğru hedef kitleye ulaştırmanız için gerçek alıcı kitlenizi belirlemenizde ve hedef kitleniz ile bağınızı kurmanız için başta medya olmak üzere, hedef sektörlere sesinizi daha fazla duyurmanıza yardımcı oluyoruz.

Sektörel, kurumsal, online bülten ve dergileriniz için içerikleri, röportaj ve tasarımları yayına hazır şekilde sizin için üretiyoruz

Sosyal Medya Yönetimi

İletişimin vazgeçilmez bir parçası olarak sosyal medyada da sektörünüze ve müşteri portföyünüze uygun bir şekilde kamu ve hedef kitleler ile iletişiminiz için sizinle birlikte yol haritanızı çiziyor, stratejinizi belirliyoruz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızı biz yönetiyoruz.

Konvansiyonel Medya İletişimi

Günlük gazeteler, haftalık ve aylık dergilerde daha fazla görünüm almanızı sağlıyoruz. Konvansiyonel ve yeni nesil kanallarda iletişimi yöneterek her alanda hedef tüm kitlelere eşzamanlı konuşmanızı sağlıyoruz.
Yıllık bütçe dahilinde ulusal ve yerel, yurtdışı mecralarda konvansiyonel ve dijital medya satınalma planlama, satın alma ve yayınlanmalarını gerçekleştiriyoruz.